Arcan Endüstri Olarak Ankara Ostim Organize Sanayinde 1992 yılında kurulmuş olan fabrikamız 1200 m2 kapalı alan 300 m2 açık alanda hizmet vermektedir. Firmamızda Halı Yıkama Makinaları, Halı Sıkma Makinaları, Yerde Yıkama Makinları, Tozçırpma Makinaları, Havuzda Islatma Makinaları, Kurutma Fırınları, İmalatı Yapılmaktadır.

Firmamız kendi sektöründe müşterilerine profesyonel bir anlayış çerçevesinde hizmet veren ve aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip eden, sergilediği ciddi ve sistematik yaklaşım, uzmanlık gerektiren bilgi, birikim ve beceriyle donatılmış kadrosuyla size özel proje ve tasarımlarıyla sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çağdaş teknolojiler uygulayarak kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Firmamız TSE ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi prosedürlerinin uygulanması ile kalite politikasında temel felsefe olarak benimsemiştir.

Firmamızda Halı Yıkama Makinaları, Halı Sıkma Makinaları, Yerde Yıkama Makinları, Tozçırpma Makinaları, Havuzda Islatma Makinaları, Kurutma Fırınları, İmalatı Yapılmaktadır.  paslanmaz çelik, endüstriyel mutfak makine ve cihazlarının imalatı, tıbbi cihazlar, medikal cihazlar ve makinlar, servis ekipmanları, mutfak onarımları, bulaşıkhane, çamaşırhane ve otel ekipmanlarının proje, tasarım, dekorasyon, montaj organizasyonu yaparak Türkiye’nin her yerine ve sektöre hizmet vermektedir.
 
 
Ostim 31. Sokak No: 118-120
Ostim / ANKARA

Telefon : 0.312 385 87 39 - 40
Faks : 0.312 385 07 26